AE Fresh

Locuri de munca NonStudenti – Grecia si Cipru

De curand am lansat un program de munca pentru NonStudenti in Grecia si Cipru.

Iata despre ce e vorba…

Conditii de participare:
• Varsta cuprinsa intre 18-40 de ani
• Experienta in domeniu
• Cunostinte medii de limba engleza

Locurile de munca sunt disponibile in urmatoarele domenii: restaurant/ hotelier/ baruri, vanzari, constructii si amenajari, servicii pentru populatie (frizerie, cosmetica, etc)

Durata programului
• Perioada in care se desfasoara programul de munca este cuprinsa intre 6 luni si 1 an.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
• Salarii cuprinse intre 500 si 1000 de euro pe luna + posibilitate de bacsis
• Program de munca de 7-8 ore pe zi cu posibilitatea de a face ore suplimentare.
• cazare oferita de angajator
• 3 mese/zi gratuite
• asigurare medicala

Costul programului este de 390 EUR (toate taxele incluse) pentru contractele de pana la 6 luni si 490 EUR pentru contractele ce depasesc 6 luni.

Locurile de munca:
• Joburile sunt in zone turistice, de pe insule sau coasta Greciei: hostess, bartender, waiter/ress , tour operator, front desk, hair dresser, security, receptionist, dishwasher, cosmetician, beach watch, sudor, zidar, cook assistant, shop assistant, etc

Be the first to like.

3 thoughts on “Locuri de munca NonStudenti – Grecia si Cipru

  1. Salut,

    Daca te-ai inscris in program si ti s-a gasit deja un angajator atunci vei primi de la acesta contractul de munca si acolo vei avea datele de contact ale lui.
    In cazul in care te-ai inscris si nu ti s-a gasit inca un angajator atunci trebuie sa astepti pana vei primi o oferta.

    pentru mai multe detalii te rugam sa iei legatura cu unul din reprezentatii American Experience. datele de contact le gasesti pe http://www.americanexperience.ro/contact